Twilight serisinin vampirleri yeni film Eclipse çekimleri sırasında severek çektikleri sahneleri anlatıyorlar.Dövüş sahneleri ve kişisel sahneleri oyuncuları heyecanlandırıyor. Peter Facinelli:Eclipse benim en sevdiğim kitap bunu herkes görmeli heyecanlıyım.Twilighttaki baseball sahneleri sevildi çünkü insanlar vampirler neler yapıyor gördü.Ama eclipse’de bundan daha fazlası var vampirlerin tam olarak neler yapabildiğini görebilecekler.

Ashley GreeneEclipse Oyuncuların Sevdiği Anlar Dövüş sahnelerimi merak ediyorum ve Jasperla olan oyunsal sahneleri.Karakterlerimizin parçalarını alıp sahneye koydular.Yani kendimi sirkteki akrobat gibi görmek istiyorum.

Kellan Lutz:6 haftalık dövüş eğitimi aldım.Bizi her konuda eğittiler kareografilerimizde baskınız ve Emment’ın dövüş sahnelerini merak ediyorum.Gerçekten beğenilecek.

Nikki Reed:Jackson ve benim geçmiş hayatımızın hikayelerini çekildi ve Rosalie’nin tüm hayatını 1930′larda çekmek beni heyecanlandırıyor.Sahne Bella ile yaşadığımız bir konuşma üzerine 1930′lara gidip gelmem ve anısamamla ilgili.Jackson’da benzerini yaptı bence fanlar bunları çok sevecek.